תפריט נגישות

חיפוש קורסים

תחום טיפולי השיניים בחיות מחמד זוכה בשנים האחרונות להתפתחות מואצת, בזכות ההבנה שאבחון מוקדם ושימור מערכת השיניים הטבעית הם כלים חשובים להבטחת איכות החיים בחיות, ממש כמו בבני אדם. לצד הרצון לשמר, פעמים רבות אין מנוס אלא לעקור שיניים כתוצאה ממצבים שונים, כגון מחלת חניכיים, שיניים שבורות, ליקויי מנשך ועוד. לימוד תחום טיפולי השיניים דורש מהווטרינרים העוסקים בו להתפתח מקצועית ולרכוש מיומנויות, תחומי ידע וניסיון חדשים, על מנת לתת מענה לצורך של המטופלים על ארבע ושל בעליהם. לשם כך נדרשת הן שליטה בכל...

טיפולי שיניים בחיות מחמד דורשים עבודת צוות המשלבת את עוזר הוטרינר בשלבים שונים של הטיפול.  מטרת קורס זה הינה להעניק לעוזר הוטרינר הכרה והבנה של האנטומיה והפתולוגיה של חלל הפה, התנסות באיסוף ממצאים קליניים ובשימוש והכרת הכלים המשמשים להסרת אבנית וליטוש השן. 

על אף הרצון לשמר שיניים בחיות מחמד, פעמים רבות אין מנוס אלא לעקור שיניים כתוצאה ממצבים שונים, כגון מחלת חניכיים, שיניים שבורות, ליקויי מנשך ועוד.  קורס זה, שנועד לרופאים וטרינריים, נועד לחזק את הידע הבסיסי באנטומיה של השיניים ומנגנון תמיכת השן בפה, ולהקנות כלים לאבחנה וקבלת החלטות לגבי עקירת שיניים בחיות מחמד. הקורס המעשי יעניק הבנה וניסיון באופן הביצוע של מגוון ניתוחי שיניים, מהרמת מתלה ותפירה ועד לעקירות רגילות וכירורגיות.

תחום טיפולי השיניים בחיות מחמד זוכה בשנים האחרונות להתפתחות מואצת, בזכות ההבנה שאבחון מוקדם ושימור מערכת השיניים הטבעית הם כלים חשובים להבטחת איכות החיים בחיות, ממש כמו בבני אדם. לימוד התחום דורש מהווטרינרים העוסקים בו להתפתח מקצועית ולרכוש מיומנויות, תחומי ידע וניסיון חדשים, על מנת לתת מענה לצורך. השליטה בכלים האבחנתיים הנדרשים, ובראשם הרנטגן הדנטלי, היא דרישת בסיס ליישום המעשי של טיפולי שיניים במרפאה הווטרינרית.

IDS Center

רח' קויפמן 4, תל אביב 6801296
טל. 03-7979600
ids@ids4u.co.il

הצהרת נגישות

אנחנו כאן לשירותך

Please type your full name.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid email address.
Invalid Input