תפריט נגישות

חיפוש קורסים

סדנה מתקדמת לטכנאי שיניים, העוסקת בתכנון השיקום בשילוב חומרים מרוכבים, חרסינה, חרסינה בדחיסה, ובניית חניכיים מחומרים היברידיים.

תקינות מערכת התמיכה הפריודונטלית היא הבסיס החיוני לכל תחומי העיסוק ברפואת שיניים - שיקום הפה, אנדודונטיה, אורתודונטיה ועוד. קורס זה נועד להקנות ידע תיאורטי ומעשי ברפואת חניכיים לרופא השיניים הכללי: החל מהיכרות עם הפריודונטיום הבריא והחולה, הסיווג העדכני של מחלות החניכיים והגורמים להן, המשך בהיכרות עם הטכניקות השמרניות, הכירורגיות והרגנרטיביות העדכניות לטיפול ברקמה הרכה והקשה לשם שיפור תאחיזת השן, ועד להבנה ובנייה של תכנית טיפול בהתאם למצב המתרפא ולחלופות הטיפוליות, בהסתמך על הספרות העדכנית. ק...

הלייזר הדנטלי תופס מקום של כבוד בארגז הכלים במרפאות השיניים המובילות, באופן הדרגתי ומתמיד, ככלי יעיל ורב-שימושים למגוון פרוצדורות, ברקמה רכה ורקמה קשה. החל מפרוצדורות פריודונטליות של חיתוך ועיצוב רקמה רכה, ועד לעיצוב עצם, הכנה וטיפול בשתלים, ביוסטימולציה ועוד. קורס זה, בן יום מלא, יכסה היבטים נרחבים של העבודה עם לייזר דנטלי, בהתמקדות על לייזר דיודה וכולל הדגמה על מתרפאים של מספר פרוצדורות פריו-כירורגיות, אשר ימחישו את התיאוריה באופן ישיר.

הארכת כותרת היא הליך נפוץ בתחום ניתוחי החניכיים, שנועד לחשוף יותר כותרת קלינית ולבסס מחדש את המרווח הביולוגי בין השן לחניכיים - ברקמה רכה או בשילוב של רקמה רכה וקשה.קורס זה יסקור את הסיבות והאינדיקציות לביצוע הארכת כותרת, את הטכניקות המסורתיות והעדכניות של ביצוע הארכת כותרת (מסקלפל ועד לייזר), את הכלים לבחירת המקרה והבנת פרוגנוזת הטיפול והליך הריפוי, באזור האחורי או האסתטי. בקורס יוצגו, באמצעות מקרים קליניים, אופן תכנון ההליך הכירורגי והחלופות לביצוע הארכת כותרת וההשלכה של הטכניקות השונות על ...

קורס זה נועד להכין את הרופא לקראת הפעולה הכירורגית, החל מתאוריה וסדנת אלחוש, דרך הרמת מתלה ועד לשיטות תפירה מתקדמות.נלמד כיצד לנהל סיכונים מול המתרפאים המורכבים שלנו, הנוטלים תרופות חדשות המשפיעות על הטיפול הכירורגי והדנטלי השגרתי - בחירת המתרפא, כיצד מטפלים והכי חשוב - במי אסור לנו לטפל.הקורס כולל פרוטוקולים שיאפשרו טיפול בטוח במרפאת השיניים הפרטית וטיפים להקטנת הסיכון לסיבוך במתרפא הכירורגי. הקורס מיועד לרופאים חדשים וותיקים כאחד.

IDS Center

רח' קויפמן 4, תל אביב 6801296
טל. 03-7979600
ids@ids4u.co.il

הצהרת נגישות

אנחנו כאן לשירותך

Please type your full name.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid email address.
Invalid Input