תפריט נגישות

חיפוש קורסים

תקינות מערכת התמיכה הפריודונטלית היא הבסיס החיוני לכל תחומי העיסוק ברפואת שיניים - שיקום הפה, אנדודונטיה, אורתודונטיה ועוד. קורס זה נועד להקנות ידע תיאורטי ומעשי ברפואת חניכיים לרופא השיניים הכללי: החל מהיכרות עם הפריודונטיום הבריא והחולה, הסיווג העדכני של מחלות החניכיים והגורמים להן, המשך בהיכרות עם הטכניקות השמרניות, הכירורגיות והרגנרטיביות העדכניות לטיפול ברקמה הרכה והקשה לשם שיפור תאחיזת השן, ועד להבנה ובנייה של תכנית טיפול בהתאם למצב המתרפא ולחלופות הטיפוליות, בהסתמך על הספרות העדכנית. ק...

תכנית לימודים בינ"ל ייחודית, בשיתוף עם Sigmund Freud University בוינה, אוסטריה, מציעה לך להתקדם לחזית המדעית והקלינית-יישומית של השימוש בלייזר ברפואת שיניים. הקורס כולל יישום של השימוש בלייזר במגוון מכשירי לייזר מתקדמים, באורכי גל שונים המתאימים למגוון תחומים ברפואת שיניים – כירורגיה, פריודונטיה, רפואת שיניים משקמת ומשמרת, אנדודונטיה ועוד.מנהל אקדמי: Dr. Dimitris Strakas לתכנית המפורטת (גרסה זו מציגה את המחזור הקודם)

הלייזר הדנטלי תופס מקום של כבוד בארגז הכלים במרפאות השיניים המובילות, באופן הדרגתי ומתמיד, ככלי יעיל ורב-שימושים למגוון פרוצדורות, ברקמה רכה ורקמה קשה. החל מפרוצדורות פריודונטליות של חיתוך ועיצוב רקמה רכה, ועד לעיצוב עצם, הכנה וטיפול בשתלים, ביוסטימולציה ועוד. קורס זה, בן יום מלא, יכסה היבטים נרחבים של העבודה עם לייזר דנטלי, בהתמקדות על לייזר דיודה וכולל הדגמה על מתרפאים של מספר פרוצדורות פריו-כירורגיות, אשר ימחישו את התיאוריה באופן ישיר.

סדנה מתקדמת לטכנאי שיניים, העוסקת בתכנון השיקום בשילוב חומרים מרוכבים, חרסינה, חרסינה בדחיסה, ובניית חניכיים מחומרים היברידיים.

IDS Center

רח' קויפמן 4, תל אביב 6801296
טל. 03-7979600
ids@ids4u.co.il

הצהרת נגישות

אנחנו כאן לשירותך

Please type your full name.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid email address.
Invalid Input