תפריט נגישות

אודותינו

IDS הוא מרכז ההשתלמויות הוותיק והמוביל בישראל לרפואת שיניים. הצוות המסור שלנו ונבחרת המרצים המקצועיים שהרכבנו מבינים היטב את צרכי המקצוע, הדורש לימוד מתמיד ושיפור טכניקות העבודה, היכרות מעמיקה עם השיטות, החומרים והמכשור, המשתנים ומשתכללים ללא הרף. לכן המרכז שם לו למטרה לאפשר לבעלי המקצוע - רופאי שיניים, טכנאי שיניים ועוד - להשתלם ולהתעדכן בתחומי הרפואה השונים בעזרתם של טובי המרצים מהארץ ומחו"ל.
ל-IDS ציוד מתקדם ואבזור המאפשרים מתן דגש על יישום פרקטי של שיטות העבודה. החל מלימוד תיאורטי בחדרי הרצאות נוחים, וכלה בתרגול מעשי במעבדות פנטומים מודרניות, עבודה תחת מיקרוסקופים קליניים משוכללים, שימוש בלייזרים, ביצוע ניתוחים על מודלים מתקדמים ועל ראשים, ועד למרפאה קלינית חדשנית המאפשרת עבודה על מתרפאים תחת הדרכה.
נושאי הקורסים ומבנה השיעורים נבחרו בקפידה. יצרנו שילוב של ידע עיוני ומעשי, מתוך חשיבה שההתנסות המעשית היא זו שתאפשר לך להטמיע טכניקות עבודה מתקדמות, בעזרתן יהיה ביכולתך להמשיך ולשאוף לפסגת המקצוע, ולמתרפאיך לקבל טיפול טוב יותר שישביע את רצונם לאורך זמן.
מרכז IDS החל את פעילותו בשנת 1991, כמענה לצורך שהביאו גלי העלייה לישראל מרוסיה ומזרח אירופה להכשרת רופאי שיניים עולים חדשים. עם השנים התרחב מרכז ההדרכה בגודלו ובהיקף הקורסים, במקביל להתרחבות שיתופי הפעולה - עם ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל (המעניקה "נקודות רופא שיניים מעודכן" על הקורסים המתקיימים במרכז), עם איגודי רפואת המומחים השונים ברפואת שיניים, עם המוסדות האקדמיים וההתמחויות ברפואת שיניים ועם מרפאות השיניים של קופות החולים.
מרכז IDS הוקם ביוזמתו של ד"ר בוריס ברנר, שניהל את פעילותו שנים רבות, לאחר מכן הגב' אלונה שלימוביץ ניהלה את פעילות המרכז, וכיום רכזת הקורסים היא גב' שרית בן-מיכאל.

IDS Center

רח' קויפמן 4, תל אביב 6801296
טל. 03-7979600
ids@ids4u.co.il

הצהרת נגישות

אנחנו כאן לשירותך

Please type your full name.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid email address.
Invalid Input